Onze medewerkers

Doornspijk

Hennie Verkruyssen - Wijnne Financiele administratie | Personeel | Eigenaar M: 06-47195383 E: hennie@wijnne.nl
Gerrit Wijnne Inkoop & Verkoop | Eigenaar M: 06-41012839 E: gerrit@wijnne.nl
Dennis Gerritsen Commercieel medewerker verkoop / Import specialist E: dennis@wijnne.nl
Gerrit Jan Wijnne Verkoop & vraagbaak
Esmee van Loo Administratie E: esmee@wijnne.nl
Ria Wijnne - Van Loo Financiƫle administratie
Patrick van Eck Service adviseur M: 0525-682433 E: werkplaats@wijnne.nl
Wilfred Westerink 1e autotechnicus | airco specialist | APK keurmeester
Rowan van Putten 1ste autotechnicus | APK keurmeester
Bas Bonhof 1ste autotechnicus | APK keurmeester
William Bonhof 1ste autotechnicus | APK keurmeester
Tonny Stouten Plaatwerker E: tonny@wijnne.nl
Johan van Enk Autospuiter
Jeroen Regterschot Plaatwerker
Juan van Boven Leerling plaatwerker
Igor Doorneweerd Leerling plaatwerker

Nijmegen

Anneke Wijnne Vestigingsmanager | Marketing | Eigenaar M: 06-17155125 E: anneke@wijnne-nijmegen.nl
Jiri Meijer Technisch specialist | APK keurmeester | Benzine specialist | Airco specialist
Stijn Kersten 1ste autotechnicus | APK keurmeester

Dieren

Niek Bos Vestigingsmanager | Verkoop M: 06-12283831 E: niek@wijnne-dieren.nl
Miranda van der Rijt Service adviseur E: werkplaats@wijnne-dieren.nl
Paul Bosschaart Stagiair verkoop
Erik Nagel 1e autotechnicus | APK keurmeester
Erwin Abrahamse 1ste Autotechnicus
Cees Willemse Leerling autotechnicus