Peugeot 2008 1.2 Hybrid 145pk e-DCS6 Style | App Connect | Climate | Cruise | PDC | afbeelding 1
Peugeot 2008 1.2 Hybrid 145pk e-DCS6 Style | App Connect | Climate | Cruise | PDC | afbeelding 2
Peugeot 2008 1.2 Hybrid 145pk e-DCS6 Style | App Connect | Climate | Cruise | PDC | afbeelding 3
Peugeot 2008 1.2 Hybrid 145pk e-DCS6 Style | App Connect | Climate | Cruise | PDC | afbeelding 4
Peugeot 2008 1.2 Hybrid 145pk e-DCS6 Style | App Connect | Climate | Cruise | PDC | afbeelding 5

Peugeot 20081.2 Hybrid 145pk e-DCS6 Style
  • 2025
  • Hybride
  • 5.212
  • Automaat

Offerte aanvragenProefrit aanvragen
  • Deze auto staat bij Wijnne Doornspijk
  • BOVAG garantie
  • Direct persoonlijk contact: 06-41012839
  • Group 13.svgAl 45 jaar streven wij naar klantgeluk
  • Group 10.svgHet alternatief voor de dealer
  • Group 11.svgExcellente servicekwaliteit voor een eerlijke prijs

SpecificatiesBasis gegevens

Tellerstand
5.212 km
Bouwjaar
2025
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Vermogen
145 pk
Voertuignummer
PE2024
Versnellingen
6
Zitplaatsen
5

Unieke eigenschappen

  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • LED koplampen
  • Noir Perla Nera
  • Apple Carplay/Android Auto
  • DAB ontvanger
  • airco (automatisch)
  • parkeersensor achter
  • verkeersbord detectie

Alles over deze Peugeot 2008Alle opties en accessoires

VoertuignummerPE2024
MerkPeugeot
Model2008
Type1.2 Hybrid 145pk e-DCS6 Style
Bouwjaar2025
Tellerstand5.212 km
TransmissieAutomaat
BrandstofHybride (benzine)
Afgifte datum deel 121-02-2025
CarrosserieSUV
BTW autoja, incl. BTW
Gewicht1272 kg
C02 uitstoot110 g/km
Motorrijtuigen belasting€ 199 - 217 per kwartaal
EnergielabelB
Vermogen145 pk
Topsnelheid206 km/u
Cilinderinhoud1199 cc
Acceleratie (0-100km)8.3 s
Cilinders3
KleurNoir Perla Nera Metallic
achterspoilerbuitenspiegels elektrisch inklapbaarbuitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarbuitenspiegels in andere kleurcentrale deurvergrendeling met afstandsbedieningdimlichten automatischLED achterlichtenLED dagrijverlichtingLED koplampenNoir Perla Neraregensensor
Apple Carplay/Android AutoBluetooth telefoonvoorbereidingconnected servicesDAB ontvangermultimedia scherm kleinmultimedia-voorbereidingradio
achterbank in delen neerklapbaarairco (automatisch)bestuurdersstoel in hoogte verstelbaarcruise controlelektrische ramen achterelektrische ramen voorhemelbekleding donkerlederen stuurwielStof Renzostuurwiel multifunctioneel
actieve noodgeval assistentalarm klasse 1(startblokkering)Anti Blokkeer SysteemAnti doorSlip Regelingautomatische snelheids begrenzingAutonomous Emergency Brakingbandenspanningscontrolesysteembestuurdersairbagbots waarschuwing systeemElektronisch Stabiliteits Programmahill hold functiehoofd airbag(s) voorparkeersensor achterpassagiersairbagrijstrooksensor met correctieverkeersbord detectievermoeidheids herkenningzij airbag(s) voor

Wilt u langskomen voor een bezichtiging? Om uw komst te plannen en teleurstelling te voorkomen maken wij graag een afspraak met u.

Contactpersonen:
📞 Gerrit Wijnne – 06-41012839
📞 Paul Bosschaart – 06-19209234

Autobedrijf Wijnne is een allround BOVAG autobedrijf aangesloten bij Bosch Car Service. Wij zijn een echt familiebedrijf met een hecht team medewerkers die service hoog in het vaandel hebben staan. Onze klanten waarderen dat met een 9,2 op klanttevredenheid. In 2025 behaalden wij een finaleplek bij de verkiezing ‘BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar’ – een mooie erkenning voor onze kwaliteit, service en klantgerichtheid. Al meer dan 45 jaar zijn wij het juiste adres voor de aanschaf van een betrouwbare gebruikte auto.

Deze auto wordt standaard geleverd inclusief 12 maanden BOVAG garantie en een geldige APK. Tegen een meerprijs van 795 euro kunt u kiezen voor het BOVAG Onderhoudsvrij pakket waarbij de auto wordt afgeleverd met een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften, indien nodig een nieuwe distributieriem, halve tank brandstof, poetsbeurt en een nieuwe APK keuring. Wij heten u van harte welkom voor een bezichtiging of een vrijblijvende proefrit. Wilt u meer informatie of een prijsvoorstel? Ook buiten kantooruren kunt u WhatsAppen met Gerrit Wijnne of Paul Bosschaart via bovengenoemde telefoonnummers.

Woont u wat verder weg? In overleg kunnen wij de auto bij u afleveren.

Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunnen er aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Controleer voordat u tot aanschaf overgaat altijd of de voor u belangrijke eigenschappen in orde zijn.

Deze Peugeot 2008Morgen op uw oprit?

  • Plan uw ophaalmoment
  • Wij leveren uw auto rijklaar af
  • Factuur per mail
Direct kopen

Hulp nodig?Neem contact op!

06-41012839gerrit@wijnne.nl
gerrit-wijnne.png
paul-bosschaart.png

FinancieringenDeze auto leasen of financieren?

Let op! geld lenen kost geld.
Selecteer uw looptijd en dien uw aanvraag online in.
Selecteer gewenste looptijd.
Aanschafprijs:
€ 25.950,-
Aanbetaling:
Slottermijn:
Financiering:
€ 17.300,01